Plant&Hemp

"W tej świetlanej przyszłości nie możesz zapomnieć o swojej przeszłości" - R.N.M

W P&H naszą misją jest "powrót ludzkości do korzeni". Nie oznacza to, że mamy na myśli wywołanie kolejnej epoki lodowcowej i życie w lasach... chociaż druga część tego zdania brzmi całkiem ekscytująco.

Mówiąc "powrót ludzkości do korzeni" mamy na myśli ponowne odkrycie niektórych fantastycznych aspektów, które nasz współczesny świat utracił. Pierwsza z tych rzeczy na naszej liście... konopie.

Następna na naszej liście? Cóż, to zależy od naszych podstawowych wartości:

  • Równowaga
  • Głębia znaczenia
  • Prostota

Ale to by było na tyle, jeśli chodzi o korporacyjną paplaninę.

Dla Ciebie, kliencie, oferujemy:

  1. Fantastyczną obsługę klienta przez szczęśliwych ludzi, którzy dbają o Ciebie i pilnują nawet tego kuriera który ciągle gubi Twoje przesyłki.
  2. Wygodę.. Naszą misją jest dostarczenie Ci Twoich produktów w czasie poniżej jednej godziny, jeśli mieszkasz w stolicy, i w czasie poniżej 24 godzin, jeśli jesteś na tyle odważny, by mieszkać w lesie (czyli nie w mieście).
  3. Jakość.. Kiedy mówię, że dosłownie byliśmy w całej Unii Europejskiej, rozmawialiśmy z każdym rolnikiem, którego mogliśmy znaleźć i straciliśmy wiele nocy snu, aby stworzyć nasz katalog - cóż, po prostu będziesz musiał mi zaufać. Dlaczego? Niesamowite produkty i rewelacyjne ceny. 

Jesteśmy firmą z siedzibą w Lizbonie, założoną przez dwóch Francuzów i Brytyjczyka, a nasze strony są nastawione na resztę Europy!

Jeśli chcesz dołączyć do naszego ruchu, masz pomysł na to, co moglibyśmy zrobić dalej lub masz ochotę porozmawiać, prosimy o kontakt..

Lucas. Pisaroni

ZAŁOŻYCIEL

OGÓLNE ZAPYTANIA

BETA-i

Av. Duque de Loulé 12 6º e 7º andar, 1050-090 Lisbona

PRASA I MEDIA

E-mail: press@plantandhemp.com

Tel: +33 (0) 695 5709 70