Twórczy współpracownicy

Awangarda autentyczności P&H potrzebuje Ciebie. Jesteśmy na etapie poszukiwania oryginalnych, wyjątkowych i undergroundowych twórców, którzy zainspirują nas do tego, jak możemy pomóc Wam w tworzeniu bardziej niesamowitych projektów, które uczynią nasze miasta i życie piękniejszymi. Uwaga teraz klasyka: W P&H biznes jest czymś więcej niż tylko sposobem na opłacenie rachunków. Zachęcanie naszej kreatywnej społeczności do zmieniania świata jest jednym z naszych priorytetów. Podziemni raperzy, muralowi grafficiarze i organizatorzy niezależnych festiwali muszą się odezwać.

Manifest Twórczości P&H

Legalizacja marihuany góruje nad nami jak budzące grozę przysłowie kultury masowej "nadchodzi zima".

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii (EMCDDA) szacuje wartość europejskiego nielegalnego rynku konopi na 9 500 000 000 euro, a legalizacja bez wątpienia pomnoży tę liczbę w sposób wykładniczy.

Firma P&H zamierza dokonać rzeczy nie do pomyślenia.

P&H zamierza skierować te przychody do wielu, a nie do niewielu,

P&H zamierza przekazać te pieniądze w ręce kreatywnych śmiałków, w ręce awangardy, odkrywców ludzkiej ekspresji i aby to zrobić...

Potrzebujemy Was.

Nieuchronnie, a tym bardziej tradycyjnie, komercja i kulturowa autentyczność nie idą w parze, dlatego potrzebujemy wskazówek od europejskiej społeczności twórców, aby pomóc nam skierować te przychody na wsparcie kreatywnych rewolucjonistów naszych czasów, tak aby nasza współpraca nie zniszczyła istoty ich ekspresji. 

Nasz plan?

Wykorzystać nadchodzącą emancypację konopi do stworzenia europejskiego renesansu kreatywnych poszukiwań na sawannie ludzkiej świadomości, jakiej świat jeszcze nigdy nie widział.

Nikt poza tobą samym nie może uwolnić twojego umysłu.

— R.H.M
NASZE ZOBOWIĄZANIE

Jeśli masz pomysł na jakieś dzieło, które możemy sfinansować lub pomóc zrealizować, wyślij nam maila. Nie martw się, nie musi być zbyt formalny. Budżet może wynosić od 20 do 5000 euro. Jaki jest Twój pomysł na to, jak możesz sprawić, by świat stał się piękniejszy? Chcemy usłyszeć to od Ciebie.

KONTAKT

Av. Duque de Loulé 12 6º e 7º andar,
1050-090 Lisbona

Telefon: +33 (0) 695 5709 70
E-mail: ideas@plantandhemp.com